Keep busy living or keep busy dying...

Září 2016

30.9.2016

30. září 2016 v 22:09 | Tenal
Před čtyřmi měsíci se dva z mých známých dali dohromady. Už tehdy jsem věděl, že to byla katastrofa. Chybělo tam určité… duševní souznění. Nebyli si podobní. Pořádně si nerozuměli. Jejich osobnosti nebyli vhodné. Neposlouchali mě. Oba jsou teď na kolizním kurzu pro zničení svých životů. Spolu i individuálně.

Rozhovor

18. září 2016 v 3:54 | Tenal |  Něco jiného
Neexistující ruka mi padla na rameno.

16.9.2016

16. září 2016 v 6:38 | Tenal |  Nepravidelný deník
Je šest hodin ráno. Ne že bych vstával brzy. Já jenom nespal. Spánek… nemám ho rád. Ubírá mi čas a přivolává sny. V lepších případech noční můry, v horších naději, která se rozplyne, jakmile otevřu oči. Vyspím se, ano, odpoledne. Nejdříve budu muset pomoci zateplit tátovi střechu.

Something ends, something begins

14. září 2016 v 1:45 | Tenal |  Sdělení
Tak, jsem tady. S nadpisem, který jsem ukradl z konce hry The Witcher 3 začínám nový blog. Možná proto, že život, stejně jako hry Geralta z Rivie, nikdy "neskončí" perfektně. I ten nejlepší možný konec hry, v sobě má pár třísek, stejně jako život.

Tohle je můj čtvrtý blog. Puožíval jsem jen dva z nich a oba jsem založil kvůli holkám. Tenhle zakládám spíš kvůli sobě. Samozřejmě... ta holka v tom hraje trochu roli, ale ne hlavní. Potřebuju totiž změnu. Potřebuju nový život. Nechci vzít ten starý a hodit ho do koše, to ne. Minulost a vzpomínky ze mě udělaly toho, kým jsem dnes, ale občas, abychom se stali někým lepším, nebo alespoň novým, musíme nechat minulost tím co je, minulostí. Tudíž... uřezání všech spojení a nový blog může započnout.

O čem že ten blog bude? O mém narcisistickém Já přeci. Je to i v nadpisu. Stěžování rozmazlených "dospělých" je teď přeci v módě.

Hm... Hádám že může být obtížné přečíst sarkasmus bez smajlíku, ale nerad je používám. Každopádně... je to deník, občas si stěžovat budu. Možná někdy ta stížnost bude i konstruktivní a za velice vzácných okolností třeba vznikne i nějaké to "umělecké dílo". Téměř vždy se ale můžete těšit na nějakou hezkou hudbu na konci článku. Musím mít přeci něco čím vás budu nutit se vracet...