Keep busy living or keep busy dying...

7.10.2016

7. října 2016 v 5:19 | Tenal |  Nepravidelný deník
Je čas na připomenutí, že lidi jsou prasata.

Lidi jsou prasata!

A chlapi obzvlášť. A to říkám jako chlap (alespoň biologicky řečeno). Hm… Ženský se taky mají z čeho zpovídat, ale teď jsem naštvaný na chlapi, takže tak.

Existuje jedna taková zábavná stránka 7cups.com Je vytvořená pro lidi, kteří se cítí na dně a potřebují pomoc. Promluvit si. Vybrečet se. Trochu jako česká zpovědnice, ale kdyby fungovala a lidi tam měli měřitelné IQ. Idioti jsou na 7cups taky, to se nepleťte, ale konverzace mohou být pouze mezi dvěma lidmi, a člověk musí dokázat trochu integrity na to, aby mu dovolily pomáhat ostatním, na rozdíl od zpovědnice kde na sebe řve banda idiotů. Na té stránce jsem jako ten, kdo ostatním pomáhá. Pravda, nemohu pomoct vždycky, jindy natrefím na někoho, kdo to nebere vážně a jenom si ze mě dělá srandu, ale jednou za čas někomu pomohu, i když jen pár lidem.

"This job. It's about saving as many people as you can. Sometimes that doesn't mean everybody. But you don't give up."

Nepřekvapivě, většina z lidí co chodí pro pomoc, jsou ženy. Obecně řečeno je pro ně snazší se svěřit a požádat o pomoc, zatímco "muži" jsou příliš "mužní" na to aby si přiznali, že je něco špatně. Občas se tam ale objeví. To je dobře. Potlačování emocí ve vysoké míře, ke kterému dochází u mužů. Ne, zastav, zpátky k tématu.

Kolik si myslíte, že už se u mě objevilo dívek/slečen/žen, které byly zneužity nebo znásilněny? Kolik z nich bylo zneužito členy rodiny? A kolik, tohle je obzvláště hnusný, kolik z nich bylo znásilněno víckrát za život od různých "chlapů". ZASRANĚ MOC!

Co se mě a sexu týče… jestli NSA sleduje moji internetovou aktivitu tak nejspíš několikrát denně zvrací z mých voleb porna, hentai a povídek. Obsah toho co vyhledávám, bych ale nikdy nezrealizoval. Proč? Protože nejsem imorální prase. Jsem imorální, to ano, ale odmítám u toho být i prase a pokaždé, když uslyším, že se něco takového děje ve skutečnosti tak se mi chce zvracet.

Co to s "chlapi" je? Vyhodily svoje sebeovládání do koše? Prostrčily svoji lidskost skartovačkou? Nechali si pubertou vymlátit mozek z hlavy? Nejspíš všechno najednou. Potom co tohle udělali sobě tak zničí, při nejlepším "jen" pokřiví, duše malých holek. Kde berou tu drzost tohle udělat? Já zapomněl, oni si to neuvědomují. Neberou je jako lidi, jenom jako hračky. Jenom tak je to možné. To a spousta emocionálních a sociálních poruch.

Je to hnus a štve mě, že s tím nemůžu nic udělat. Tak to ale prostě zůstane, že? Můžu jenom do nekonečna říkat "Je mi to líto" a snažit se konejšit. Nesnáším tuhle bezmocnost.


Jo, "chlapi" jsou prasata.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hrobárka Hrobárka | E-mail | Web | 14. listopadu 2016 v 15:00 | Reagovat

AKoby som počula svojho kamoša Feministu, keď začne tie svoje o tom aké svine sú muži.
:-D ja sa z taktických dôvodov zdržím témy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama