Keep busy living or keep busy dying...

22.11.2016

22. listopadu 2016 v 13:06 | Tenal |  Nepravidelný deník
Kavárna. Univerzita. Poledne. Mám to tady rád. Je tu pohodlí, káva/čaj, internet. Trochu to tu znepříjemnilo, že tenhle semestr sem přesunuli ekonomickou fakultu, takže je tu věčně věků plno. Ale kromě toho je tu fajn. V téhle místnosti jsem napsal aspoň třetinu toho mála, co jsem napsal z knihy a jsem si celkem jistý, že jsem tu naprogramoval víc než půlku svých cvičení. Na téhle kavárně je hezké, že jsou tu lidé všech druhů. Zabedněnci i géniové. Hipstři i ti kterým je nějaká image ukradená. Ti co nemůžou přestat kecat, i ti co si potřebují sednout sami. Tím to ale nekončí.


Všichni, nebo alespoň většina, jsou tu, aby studovali. Všude tu jsou rozesety malé skupinky lidí, kteří se spolu soustřeďují na jeden problém. Ta atmosféra… Nutí to člověka také něco dělat. Mnohem lepší než fastfoody. Kdyby jenom měla tahle kavárna otevřeno do 3 hodin ráno, jako já vždycky potřebuju. Občas si myslím, že kdyby po mě učitelé hodili vytištěné přednášky, nebo zadali úkol, a poslali mě sem, tak bych se toho snad naučil víc. Nevadí. Aspoň něco jsem dneska udělal.

Hm. To je teď asi všechno. Zvláštní. Nevím. Jenom jsem chtěl tohle napsat. Půjdu zase trochu pracovat. Užijte si píseň. Je Japonsky, z jednoho skvělého anime, ale má anglické titulky. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama