Keep busy living or keep busy dying...

28.12.2016

28. prosince 2016 v 9:22 | Tenal |  Nepravidelný deník
Mám zase sny. Dlouho jsem neměl sny. Nutil jsem svůj mozek pracovat do vyčerpání, přesně proto, abych neměl sny, abych neměl noční můry. Teď když jsou zpátky… nevím. Asi jsem rád, že jsou zpátky. I když jsou zvláštní, nedokončené. Nevím.


Dnešní sen, který si ještě pamatuji… Byl jsem ve skupině lidí, která ztratila paměť. Později se zjistilo, že já a několik dalších z té skupiny jsme možná zabíjeli za peníze. Nic z toho jsme si ale nepamatovali. V jednu chvíli nás seřadili k sobě. Chtěli s námi něco udělat. Sami nevěděli co. Za tu dobu jsme se stali jejich součástí, nechtěli nám ublížit, jenom měli pocit, že měli. V jednu chvíli jsem skočil k tomu nejbližšímu. Nedíval se na mě. Díval se do země, jakoby se styděl.

"Zasloužíme si být potrestáni za něco, co si nepamatujeme?!" neodpověděl, dál se díval jinam. "Podívej se na mě!" řekl jsem, ale on se dál díval pryč. Skočil jsem tedy k dalšímu. "Zasloužíme si být potrestáni za něco, co si nepamatujeme?!" pokračoval jsem. Stejná reakce. A další a další. Ustoupili. Nechali mě zjistit jít zjistit, co jsme vlastně udělali. Pak jsem se probudil.

V tom snu to bylo trochu komplikovanější, ale tohle je zhruba výsledek. Na takových snech mě nejvíc ze všeho štve, že nevím, jak dopadly. Nevím co se dělo. Nevím, jestli jsme opravdu něco udělali, nebo to byla jenom léčka a takové nedokončené sny jsou nejčastější.


Nevadí. Uvidíme, jaký bude další sen.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama