Keep busy living or keep busy dying...

8.12.2016

8. prosince 2016 v 18:34 | Tenal |  Nepravidelný deník
Dnešek byl dobrý den. Opravdu. Dnešek byl dobrý den. Jedu teď domů autobusem a jsem unavený, ale je to dobrá únava, taková ta šťastná únava. Proč že to byl dobrý den?


Abych řekl pravdu, moc dobře nezačal. Vzbudil jsem se s bolestí hlavy způsobenou kombinací rýmy, dehydratace a absťáku z nedostatku kofeinu. Rychle jsem se to snažil napravit dvěma půl litry vody a "hrnkem" kávy, ale i tak jsem v jednu chvíli stál nad miskou záchodu a plival kyselé sliny, které se formují těsně před zvracením. Po chvilce hlubokého dýchání to ale přešlo, nezvracel jsem a po další hodině bolest odezněla. Co se ale stalo po tom?

Zaprvé mi přišla výplata z brigády, a snad poprvé po půl roce mi přišla na čas.

Ale za druhé, to co to celé dorazilo na vrchol, byl můj dnešní rozhovor se šéfem. Moje brigáda funguje na dálku. Pošlou mi materiály ke zpracování, já udělám úkol a pošlu jim to zpět. Dnes jsem se se šéfem viděl poprvé. Příjemný chlap. Je divné, že to říkám zrovna já, ale opravdu je. Dokonce je i chytrý. Teď už chápu, proč mi jednou za čas zadá takový lehce šílený, napůl nemožný úkol. Není to proto, že by si myslel, že je to snadné, ale protože doufá, že je to možné a věří mi dost na to, abych mu řekl, zda to možné je, nebo není. Když vezmu v úvahu i to, že on, i jeho hlavní kolega mají část jejich vzdělání z Oxfordu, tak to je takový druh lidí, kteří si se slovem "nemožné" moc nerozumí. Šoupají hranice tak daleko jak to jde.

Každopádně, jsem byl pochválen za dobře vykonanou práci, byl mi zvednut plat a byl jsem "povýšen". Jsem pořád brigádník, to ano, ale byl mi dán větší okruh povinností a i postupně budu mít lidi, kterým budu dávat práci.

Je to zvláštní pocit. Pracoval jsem před tím oficiálně jen dvakrát a jednou neoficiálně a ani jedno jsem nevydržel dlouho. Doba jde od tří dnů, přes týdny, až po měsíc, ale to bylo maximum. Teď mám brigádu skoro rok, jim se líbí, co dělám, a věří mi s důležitějšími věcmi. Věří mí. Je to divné a trochu strašidelné, ale po tom rozhovoru jsem asi půl hodiny jen tak seděl a koukal do zdi z nadšení. Věří mi a líbí se jim, co dělám.

Tenhle pocit trochu zabrzdila "konverzace" s Jednorožcem. Ne že by na mě byla naštvaná. Vlastně si to zasloužím a je to tak jak jsem si to zařídil. Budu to muset brzy napravit. Nakonec se to ale rozjelo dál.

Do třetího jsem si KOUPIL, po roce a půl hraní, jsem si koupil PC hru The Witcher 3 Wild Hunt Game of The Year Edition. Stála tisícovku, ale je to asi jediná hra, kterou znám, o které si myslím, že je hrozně levná. Když porovnám co všechno v sobě ta hra má a jak úžasná je… Kdyby tu hru vyráběl někdo jiný, než CD Projekt RED, tak by ta hra stála přes tři tisíce, a ne, nepřeháním. Kruci, vždyť se stala hrou roku dvakrát po sobě. Jak to dokázala? JEJÍ EXPANSION PACK VYHRÁL TITUL HRA ROKU. Jenom samotný EXPANSION PACK, který vyšel o rok později! Tak dobrá ta hra je. Jsem tak rád že jí mám, a to fyzickou verzi, ty už se dnes moc nedělají.

Ano. Dnešek byl dobrý den.


Tady, si poslechněte čtyři úžasné písně, vytvořené podle hry, v pořadí v jakém byly vytvořeny. Věře mi, jsou úžasné i pro ty, které ta hra nezajímá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 No one No one | 17. prosince 2016 v 19:27 | Reagovat

Zaťial mám len asi 60 hodin vo Witcher 1 chcem prejsť ešte dvojku a potom kupíť trojku... knižky mám všetky prečitane, teším sa na to bude to jeden epický zažitok :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama