Keep busy living or keep busy dying...

31.01.2017

31. ledna 2017 v 19:36 | Tenal |  Nepravidelný deník
Upozornění! Dnešní článek bude jenom fňukání a nadávky, takže ti co sem chodí pro inteligentnější substance, to mohou přeskočit.


Už si ani nepamatuji, kdy jsem se cítil jako teď. I před těmi vánocemi to nebylo takhle. Tehdy jsem byl naštvaný. Dnes jsem jenom vyčerpaný, zmatený, prázdný.

Zase cítím díru ve své hrudi. Když tam položím ruku, tak cítím hrudní kost a žebra. Když ale zavřu oči, tak bych přísahal, že je tam prázdná díra.

Cítím se tolik sám, ale nejde jen o tu samotu. V tuto chvíli jsem také přesvědčený, že sám i zůstanu. Prošel jsem si desítkami internetových seznamek, prohledal jsem sociální okruhy desítek lidí, Nenašel jsem nikoho ani vzdáleně kompatibilního. No dobře, to bych kecal. Pár vzdáleně kompatibilních se našlo, ale asi kompatibilní nejsou, protože se neodtěžují odpovědět na mé zprávy. To není, že bych jich posílal hodně, nebo že by byly neslušné. Dávám si práci s tím, abych každé napsal originální zprávu podle jejich profilu. Upřímně, už nevím, co dělám špatně.

A víte co? Klidně bych si i zkusil jít někam, kde se můžu seznámit s novými lidmi, ale kam? To není řečnická otázka, já se vás ptám. Odpovědi pište do komentářů.

Uznávám, že bych si mohl obnovit své členství v Mense a chodit zase na setkávání, ale i když jsem tam chodívával, tak tam nebyl nikdo ani zajímavý, ani žádaného pohlaví a věku. Párkrát mě napadnul speeddating, ale ten v Plzni prakticky neexistuje, a když ano, tak je pro lidi nad 25 let.

*povzdech*

Jo, je to na hovno. Tenhle bezmocný pocit je jenom dočasný, ano, ale realita bude pořád stejná. Jo, je to na hovno.


Počet dní bez kofeinu: 42
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama