Keep busy living or keep busy dying...

7.1.2017

7. ledna 2017 v 20:29 | Tenal |  Nepravidelný deník
Málokdy mívám hezké sny. Většinou jsou prostě… divné, nebo nepříjemné. Děsím se těch nocí, kdy mám hezké sny. Musím se z nich totiž probudit.


Včerejšek byl ještě v pohodě. Včerejšek byl divný. Vím, že to byly celkem tři sny. Jeden se odehrával během přednášky, ale nevím co přesně se dělo. Druhý se odehrával v nemocnici, sledoval jsem práci jedné doktorky. Celé to vypadalo jako nemocniční telenovela. Třetí si nepamatuji, ale měl jsem z něj nejhorší pocit, asi něco strašidelného.

Dnešek byl o něco obtížnější. Hezký to sen. Nádherný to sen. Sen plný harmonie a pohody. Nerad jsem se z něho probudil.

Byla tam dívka, měla tvář té jejíž-jméno-nesmí-být-vysloveno, ale chovala se jinak v tolika ohledech, že mohla mít tvář kohokoliv jiného. Vlastně, když o tom přemýšlím, tak se chovala spíš jako dívka z Rumunska. Ano, o ní už se mi zdávalo i dřív. Byl to hezký sen…

Samota mi v poslední době leze na mozek o něco víc. Hádám, že ten sen je výsledek. Nulový příjem kofeinu a omezené množství cukru tomu moc nepomáhá. Snižuje to moji produktivitu a náladu. Je obtížné se soustředit. Tenhle článek píšu už dvě hodiny. Chtěl bych napsat víc, ale musím přestat. Mám spoustu práce. Doufám, že se moje tělo brzy stabilizuje, protože se nechci v této mé cestě zastavit. Nějak se skrz to musím dostat.

Když jsem si tu píseň teď poslechl... možná je jí škoda pro tak ubohý článek. Ale co...Počet dní bez kofeinu: 18
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama