Keep busy living or keep busy dying...

Inzerát - Hledá se kritik literatury

19. ledna 2017 v 11:43 | Tenal |  Sdělení
Jak asi většina mých stálých čtenářů ví, snažím se psát knihu. Zatím to jde celkem dobře. V průměru je to kapitola za měsíc.

Potřeboval bych ale někoho, kdo by si to po mě přečetl. Nejde mi o jazykové chyby. Jde mi o příběh. Potřebuji někoho kdo rád analyzuje příběhové stránky knih, filmů, her a takových věcí. Kdo ví, co je pro příběh správné a co ne. Jak se správně vyvinout postavi. Někoho kdo umí číst, pochopit a poté to zkritizovat.

O čem je má kniha? Hm... Spousta lidí by to označila za fantazy, ale ono to není fantazy. Je to sci-fi zasazené do světa na vývojové úrovni středověku. Je to i částečně character study a je to psané v ich formě z pohledu dvou lidí.

Proč to celé prostě nenahraji na blog? Nechci aby to viděli všichni dřív než to bude dokončené.

Pokud máte zájem, napište mi zprávu s kontektem na vás v levo pod profilem, nebo komentář s kontaktem pod tímto článkem. Rád bych si svámy nejdřív popovídal, abych o vás trochu zjistil o tom jací jste, před tím než bych vám něco poslal, ale není to podmínkou. První kapitolu pošlu každému, kdo mi napíše alespoň trochu slušně, že má zájem.

Upřímě, nečekám moc velký zájem, ale kdo ví.

Děkuji za vaší pozornost a za čtení toho všeho, i jiných článků na blogu. Upřímě jsem nečekal, že se sem bude moc lidí vracet.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terakot Terakot | E-mail | 22. ledna 2017 v 11:33 | Reagovat

Ja by som mal záujem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama