Keep busy living or keep busy dying...

22.02.2017

22. února 2017 v 7:25 | Tenal |  Nepravidelný deník
Je mi špatně. Psychicky i fyzicky. Ne, nemůže za to dieta, ještě jsem neměl dost času, abych provedl nějaké skutečné, dlouhodobé změny. Viníkem je má hloupost.


Nedávno jsem se rozhodl zopakovat si Marvel Netflix seriály, pro přípravu na Iron Fist a Defenders. Obě série Daredevil byly skvělé, lepší než jsem si pamatoval. Pak jsem ale narazil na Jessica Jones...

Každý máme něco, film, hudbu, předmět, místo, třeba i speciální vůni, která nám připomíná něco, nebo někoho. Třeba proto je pro mě tak těžké dívat se na Wrek-It Ralph, i když je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Je to těžké, protože jsem to viděl spolu s Mayou. Tak nějak jsem nečekal, že se Jessica Jones objeví na stejném listu, protože neznám nikoho jiného kdo by sledoval MCU seriály a hlavně je sleduji sám, doma u počítače. Problém je v tom že jsem kdysi přesvědčil vy-víte-koho, aby se na ten seriál podívala.

Ta psychologie postav… věděl jsem, že se jí to bude líbit, že se uvidí hodně v těch postavách. K tomu seriálu mezi námi padlo pár slov, které měli velký význam. Těžko říct, zda byly pravdivé, nebo jen situační. Teď když jsem se ale na ten seriál znovu podíval, připomnělo se mi pár věcí a začal jsem zase snít.

Už je to celkem dlouho co jsem měl intenzivní sen. Dnes v noci jsem měl dva. Jeden nicotný, ale ten druhý byl o vy-víte-kým. No, tedy, abych byl upřímný, byla v něm jen její část. Jen dostatek jí na to, abych se obelhal, ale ne dost na to, aby to byla ona. Má mysl na ni přilepila několik Mayiných charakteristik, aby mi přišla milejší. Ten sen se odehrával během celého dne a emocionálně to bylo jako na houpačce. Nahoru a dolů, nahoru a dolů, nahoru a dolů… zas a znova dokud jsem se neprobudil.

Pochopte, to jak má mysl upravila tu osobu v mém snu, znamená, že netoužím po tom, z čeho jsem odešel… ten polo-vztah… ale také to bolí. Tak moc to bolí. Mému srdci schází někdo, kdo by tu pro mě byl, proto ji v mém snu "vylepšilo", aby mě přinutilo jít zpátky. A povedlo se mu to. Chci jít zpátky, ale naštěstí vím, že je to jen dočasné. Vím, že ta touha zase opadne, a i kdyby ne, tak nemůžu jít zpátky. Mohu jít jen kupředu. Možná, kdyby za mnou přišla o své vůli a já bych věděl, že se změnila a je připravená na opravdový vztah se sobě rovným, místo toho aby si hrála s nechápajícími a nevědomímy. Pak možná ano. Jinak ale ne. Nemůžu zpět a nepůjdu zpět.

Budu se snažit jít dál. Ať už úspěšně, či neúspěšně, ale budu se snažit, protože jinak to nejde. Nemohu žít v minulosti a nechci žít v minulosti. I když to bolí tak vím, že musím jít dopředu.


Počet dní od předávkování kofeinem: 2
Počet dní od začátku cvičení: 6
Váha: 99%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama