Keep busy living or keep busy dying...

9.02.2017

9. února 2017 v 18:12 | Tenal |  Nepravidelný deník
Po pár skleničkách koly jsem si uvědomil, že mi přestala tolik chutnat. Pořád jí mám celkem rád, ale připadá mi, že dostanu stejný pocit jako z ostatních limonád. Sladké, povzbuzující, ale žádný zázrak.


Dnes jsem strávil půl dne v KFC, pracoval jsem a učil se Javascript. Do bezedného nápoje jsem si ale natočil Pepsi jenom jednou a půl krát, jinak jsem byl na ovocném fuj čaji. Ano, vím, že ta strava je asi tak zdravá jako kopnutí do zubů. Musím to ale zlepšovat krůček po krůčku, navíc, nechodím tam každý den.

Napadlo mě i proč mi kola už tolik nechutná. Myslím, že jsem jí pil tak moc, protože jsem se chtěl podvědomě "upít k smrti". Vím, alkohol, nebo nikotin by mě k tomu nastrkali rychleji, ale to je takový stav, kdy chcete umřít, jste zbabělec se zabít, ale máte mentální bloky na to brát jakékoli drogy, které otupují mysl. Zjistil jsem ale, že tohle nutkání umřít a trestat se už nemám. Už si nechci ubližovat. Už se ne-nenávidím. Nemůžu jít ještě tak daleko, abych řekl, že se miluji, ale ne-nenávidím se. To mě ale vede k dalším věcem.

Sice se ne-nenávidím, ale část mě si pořád myslí, že si toho spoustu nezasloužím. Jedna z dívek, se kterou si dlouhodobě píši, a s kterou mám nejvyšší kompatibilitu (zatím se zdá něco okolo 20%), mi poslala zprávu. Ta správa byla příjemná, plná energie a pohody. Jak jsem to četl, tak jsem viděl i cítil, co popisovala. Nějak jsem na to ale zatím nebyl schopný odpovědět. Já se totiž bojím. Asi jsem si natolik zvykl dostávat suché zprávy od lidí, co nejsou schopni napsat emotivní větu bez dvaceti smajlíků, že mě děsí jí napsat zpátky, že napíši něco, čeho se lekne. Naprosto nesmyslný strach. Ta už přežila tolik nehezkého textu z mé strany, že jedna další zpráva, ve které bych se i snažil o dobré pocity, by ji neublížila, ani neodradila. I tak se toho bojím.

Ne, to není ten nelogický strach paranoii. To je ten nelogický strach podvědomí, že by se jí mohlo líbit, co bych napsal. Že bychom si mohli lépe porozumět. Strach z toho dobrého co si "nezasloužím". To musí přestat!

Napíšu jí hned, co přijdu domů!

PS: Už jsem jí napsal.Počet dní bez kofeinového předávkování: 51
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama