Keep busy living or keep busy dying...

19.03.2017

19. března 2017 v 6:03 | Tenal |  Nepravidelný deník
Varování… Přichází otravný RANT na lidskou stupiditu od rozmazlenýho vysokoškoláka!


Víte, čeho mám po krk? Idiotů, kteří říkají, že 42 je odpověď na vesmír, život a vůbec. TAK TO KURVA NENÍ! 42 je odpověď na ZÁKLADNÍ OTÁZKU života, vesmíru a vůbec. Vidíte ten zasranej rozdíl? Úplně se změnila celá situace a pointa toho vtipu! Tam není myšleno, že 42 je smysl všeho. Tam je, že 42 je odpověď na základní otázku, kterou si život, vesmír a vůbec klade, a protože nevíme, jaká ta otázka je, tak nám ta odpověď nedává smysl.

Dál… EA se snaží pohřbít další úžasnou hru a místo toho, aby ti kreténi na internetu prohlídli skrz ten bordel tak ho jenom přiživují. Mass Effect Andromeda brzy vychází, a aby Bioware, kteří tu hru vyrábí, stihl limit nastavený EA, tak nestihli ve hře dokončit většinu pohybových animací tak aby byly realistické. Rozhodli se tedy, že nemají jinou možnost a budou se snažit opravit, co budou moci před vydáním hry a první den co ta hra vyjde tak vydají patch, který všechny ty animace opraví. Ale, to by přece dávalo smysl a to EA nemohla dopustit, navíc z toho může ještě vydělat, ne snad?! Za poplatek umožnila lidem hrát hru dopředu, ale jen těm co si už hru přeobjednali a tu verzi hry, která ten patch nemá. A hádejte co ti kréteni hráči udělali. Oni jí začali hrát a začali nadávat všude možně na to, jak ty animace vypadají a že je ta hra rozbitá, I KDYŽ NEMAJÍ TU KOMPLETNÍ HRU VŮBEC NAINSTALOVANOU! Ale místo toho aby ti idioti zjistili, proč ty animace nejsou funkční, tak začali všude nadávat a pomlouvat Bioware. Jestli to takhle půjde dál, tak ta hra bude mrtvá, protože všichni se poserou z těch nepřesných informací, které ti kreténi všude roztrubují, a nakonec se ta hra nebude prodávat, což dá EA jenom další výmluvu aby Bioware vykuchala ještě víc. Arrrggghhhh… Myslím, že to byl Jim Sterling, kdo řekl, že největší nepřátelé dobrých video her jsou sami hráči.

Ale, to samozřejmě tenhle týden není všechno. Nový seriál Iron Fist vyšel. Nejnovější ze show od Marvelu. Ta show není tak dobrá jako Daredevil, nebo Jessica Jones, možná je i lehce pod Luke Cage, ALE ty kreténi kritici, kteří to hodnotili během před premiéry… Víte co jim vadilo? Že postava, která byla v komiksu bílý milionář, který byl po tragédii prohlášen za mrtvého a vrátil se zpět se spoustou bojových schopností z Asie, není v seriálu hrán Asiatem. Vadilo jim, že je bílá postava, byla hraná bělochem. Také jim vadilo, že příběh není originální, protože ho prý Arrow už udělal. Hádejte co… Arrow je teenage drama, které bylo naposledy kvalitní před třemi lety. A to není jenom, že tomu seriálu dali špatné recenze. Oni ho v těch recenzích roztrhali na kusy, i když si to ten seriál vůbec nezasloužil. Jasně, není to 90% materiál, to přiznávám. Kde se ale berou ty nervy ho zadupat do země na 14%? 14%? Děláte si srandu? Zasraná Ulice má 22% na CSFD ale Iron Fist má 14% na RottenTomatoes. Hodnocení od diváků nekleslo pod 80% a já vím, že občas si kritici a diváci nepadnou do oka, ale 66% rozdíl? To jako vážně? Takový rozdíl nebyl ani u Batman v. Superman. Jedna strana to podělala. Zjistěte si, která!

* nadechne a vydechne*

Jo, také mi začali růst zbývající dva zuby moudrosti. Nádherný pocit…

*nadechne a vydechne*

Jo… Já vím, že tyhle věci nejsou světové problémy. Nejsou o hladu. Nejsou o válce. Nejsou o těch zasraných korporátních demokratech v USA, kteří by neviděli pravdu, i kdyby je praštila do obličeje. O Republikánech už ani nemluvit. Na všechny z nich už ale nadává někdo jinej. Na tohle jsem si musel zanadávat já a je mi o něco lépe. Také bych asi měl říct že to není tak, že bych byl tak snadno vytočen. Tohle jsou věci co už mě kousali nějaký čas a teď jsem je viděl všechny tři pohromadě, tak jsem trochu bouchnul.

Kromě toho že jsem unavený a přepracovaný se nic moc neděje. Musím se ale často do něčeho nutit, což není dobré. Pořád ještě musím napsat odpověď Artie, ale nepřichází ta správná nálada. I tohle jsem napsal jenom díky síle nasranosti.

Piju kofein, ale všechen je bez cukru s umělými sladidly.

*zívne*

Zuby přestali bolet. Půjdu zkusit jít spát, než zase začnou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama