Keep busy living or keep busy dying...

26.03.2017

26. března 2017 v 19:27 | Tenal |  Nepravidelný deník
Začneme něčím hezkým? Jo, mohli bychom.


Je hezké počasí. Napsal jsem pár stránek knihy. Zvládnul jsem nepřibrat. Zjistil jsem, že maso se zeleninou na čínské nudle chutná dobře i když místo nudlí dáte vařenou rýži.

Co dál?

Už necítím, že by se mi někdo hrabal v hrudníku a mačkal mé vnitřnosti. Ne. Teď už cítím obecnou prázdnotu, apatii a nudu. Jinak je to ale stejné. Ne pořád ale většinu času.

Útěk před realitou… Víte, já jsem nikdy nebyl diagnostikován s bipolární poruchou. Když čtrnáctiletý kluk řekne, že potřebuje navštívit psychologa, kvůli sebevražedným depresím, tak první věc co mi diagnostikovali, byly sklony k narcisismu. Hlavně že priority měli na správném místě. Nevím… Možná bipolární poruchu nemám, ale všímám si zpětně, že po tom, kdy jsem se vyhrabal z permanentní beznaděje, se objevují období, ve kterých jsem na tom lépe a období ve kterých jsem na tom hůře. Možná je to opravdu jen náhoda, ale napadlo mě, že by tomu bipolární porucha mohla odpovídat také.

To je ale vlastně fuk. Jenom nesmyslná myšlenka. Nic to nemění na mé situaci.

Vtipné to bylo dnes na 7cups.com Dnes jsem tam šel jako pacient. Bylo mi několika různými lidmi oznámeno, že potřebuji přítelkyni. Vtipné… Teď jen kdyby to bylo tak jednoduché…

Artie komentovala můj minulý zápis do deníku. Nebyl jsem si jistý jak to přijmout. Tedy… Nejsem na to zvyklí, na tak osobní oslovení. Bylo to hezké, jemné. Z dlouhodobého hlediska asi bezvýznamné, ale v tu chvíli mě to trochu rozehřálo.

Je ale tak obtížné pro mě růst jako ten strom… Já jsem většinu svého života toužil po lidech, blízkých, chápajících lidech. Je tak náročné je nehledat. Nejsi první, kdo mi řekl, že přijdou, až hledat přestanu. Když ale umíráš žízní, můžeš se ptát po něčem jiném, než po vodě?


Děkuji ti ale. Za komentář, soucit, i tu píseň.

Nevadí... Jdu zase přežívat. Možná příště...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama