Keep busy living or keep busy dying...

13.04.2017

13. dubna 2017 v 14:54 | Tenal |  Nepravidelný deník
Takže… Už to bylo pár dní, co jsem tu něco napsal. Byla ale spousta práce. A spoustu té práce jsem ještě neudělal. To je mi ale teď jedno. Teď chci psát.


Problém ale také je, že to, o čem bych chtěl psát nejvíc, tak nemůžu. Tedy, můžu, jen… Asi to bude znít hrozně dětinsky, ale chci, aby to bylo překvapení. Chci si zkusit, jestli mi to opravdu půjde v nekontrolovaném prostředí. Uvidíme…

Co dál? Od té doby co jsem začal pít kolu bez cukru, jsem zhubnul o tři procenta. Nic jiného na svém jídelníčku jsem nezměnil. Dříve, když jsem měl období bez kofeinu (a s tím i bez cukru), jsem také trochu zhubl, ale pak se to ustálilo a nehnulo se to. Možná že teď to bude stejné. Možná že jiné. Kofein sám o sobě má hubnoucí účinky. Uvidíme…

Hm… Řečnická otázka: Jak to, že každá, kompatibilní dívka, kterou potkám, buď není z této země, anebo je, ale má již pouto s někým jiným? Když o tom teď přemýšlím, tak takové "potkávám" relativně často. Alespoň tři do roka. Tentokrát rovnou tři během prvních tří měsíců. Nevadí, možná jindy.

Také jsem si něco uvědomil. Jsem předpojatý vůči vztahům extrovertů a introvertů. Já vím. Pitomost. Tedy, není to vždy pitomost. Často se extroverti a introverti ve vztahu nemohou dohodnout, ale je pitomost to mít předpojaté.

Správná, vyvážená míra extroverze a introverze ve vztahu kolikrát může vyústit v lepší vztah, než jen extrovertní a jen introvertní. Já mám ale v hlavě nastaveno předpokládat, že je ten vztah špatný dříve, než ho prozkoumám. Vím proč to tam je. Měl jsem ve svém životě celkem hodně introvertních dívek, co plakali na mém rameni kvůli extrovertnímu partnerovi a říkali: "on mi vůbec nerozumí a já nevím, co mám dělat". Pokaždé, když to slyším, tak musím použít všechnu svoji sílu, abych neřekl: "tak se s ním rozejdi", protože vím, že tahle rada není vždy správná. Je to ale to co chci instinktivně říct. Vnucuje se do toho také můj názor, že je lepší být celý život sám, než být celý život s někým nevhodným.

Občas je těžké kontrolovat vlastní ego, nemyslíte?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama