Keep busy living or keep busy dying...

22.4.2017

22. dubna 2017 v 18:45 | Tenal |  Nepravidelný deník
Další ufňukaný článek.


Nemám sílu cokoliv dělat. Je mi špatně. Fyzicky i psychicky. Včera jsem se ještě snažil něco dělat, ale dnes ne. Dnes tu jen ležím. Ani kofein mi nepomáhá.

Snažil jsem se přes den najít lidi, se kterými bych mohl mluvit. Čím více času ale uplynulo, tím více sil mě opustilo a tím víc se zkracovala má trpělivost a schopnost se s nimi spojit, až jsem to prostě vzdal. Dnes evidentně s nikým mluvit nebudu.

Nedávno se opět objevilo téma sexu vs vztah. Už jsem to tu kdysi vysvětloval, ale abych to shrnul pro připomenutí, jde o to, že když budu vždy sám, tak bych si alespoň mohl najít někoho na sex. Dlouho jsem si s tou myšlenkou hrál, nemá to ale cenu. Já prostě nejsem takový typ člověka. Skoro si přeji, abych byl. Bylo by to všechno pak o moc jednoduší, ale nejsem. Ne, že bych takové lidi odsuzoval a je pravda, že se asi také trochu bojím neznáma, ale pravda je, že to prostě nejsem já. Tohle téma je tedy u konce. Jsem si jistý, že se mi ještě v budoucnu objeví v hlavě, ale mám teď dlouhodobé stanovisko.

V úterý mi připadalo, že se z toho dostávám. Středa a čtvrtek byly také v pořádku. Dokonce i včerejšek ještě ušel. Dnešek je ale katastrofa, bez jakékoliv zřejmé příčiny. Nejednou mi prolétlo hlavou, že bych měl napsat Mel. Pitomá myšlenka. Zůstává ale, protože je to emocionální. Neudělám to, ale zůstává. Vedle toho mě ale také napadá, že bych mohl napsat Artie. To ale také nemohu udělat, z jiných důvodů.

Hm… Chtěl jsem teď ty důvody vyjmenovat, ale uvědomil jsem si, že jsou bezvýznamné a hlavně neexistující, tedy až na jeden, který je ale velice podstatný.

Bolí mě hlava. Nevím proč. Pil jsem kofein. Mám dostatek vody. Hm, ano, jsem nevyspalý, to je pravda. Zkusím jít spát. Zůstáním vzhůru by se nic nezměnilo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama