Keep busy living or keep busy dying...

Trocha stěžování si

7. května 2017 v 14:30 | Tenal |  Něco jiného
Mám pocit, že bych na tyhle typy článků měl vytvořit samostatnou rubriku. Něco jako "First World Problems", nebo "Nářky nerozhodného asociála". Teď ale ještě ne. Teď se mi nechce.


Nechce se mi nic. Je to dočasné, toho se nebojím, ale je to tu teď. Snažil jsem se najít někoho s kým si promluvit, ale nikdo tu není. Tak si stěžuji sem. Proč se mi teď nic nechce? Tipněte si.

Samota. Samozřejmě, byla tu snad nějaká jiná možnost? Hm... Ano, byla, ale samota je vždy nejpravděpodobnější.

Možná si za to můžu sám. Příliš velké nároky na lidi. Na druhou stranu, já se snažil, opravdu, několikrát jsem se snažil spřátelit s lidmi, kteří nesplňovali všechny mé nároky, ale nešlo to. Většina lidí se nesnaží aktivně spřátelit. Hledají si nové "přátele" ve škole, v práci, či jinde, kde potkávají lidi. Často to vede k vytvoření přátel, kteří jsou přátelé jen z důvodu příležitosti. Nemají mimo to jedno společné místo nic jiného co by je pojilo. Neuvědomují si to ale a nesnaží se o nic víc, takže, když přijdu já a upřímně se snažím člověka poznat, ptám se na jejich názory, co mají a co nemají rádi tak jim to připadá zvláštní a trochu nepřirozené. Což na jednu stranu chápu, ale na druhou mě to mrzí.

K tomu mi také schází Mel. Zdálo se mi o ní opět několik snů. Většinu z nich nakonec zapomenu, ale ne všechny.

Jsem teď unavený. Včera a předevčírem jsem nespal a dnes jsem neměl žádný kofein. Asi na mě dopadá apatie a to jak kofein přestává působit. Zkusím se trochu vyspat.


Edit v 17:50 po spánku: Jop, je mi lépe.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama