Keep busy living or keep busy dying...

13.06.2017

13. června 2017 v 20:16 | Tenal
Dnes jsem strávil tři hodiny psaním si s naprosto neznámými lidmi. Měl a mám spoustu práce, která musí být udělaná do pátku, ale já si jen tak sedl a mluvil s lidmi. Tihle lidé… Byl to skupinový chat na stránce 7cups. Skupinový chat většinou nemohu vystát. Nikdy nevím co říct. Tady jsem ale mohl. Proč? Protože všichni v tom lítají stejně jako já. Pamatuji si, že jsem měl podobný pocit, když jsem byl tehdy ve čtrnácti letech v psychiatrickém oddělení v nemocnici. Prostě banda… nefunkčních lidí pospolu.


Pamatuji si, jak se terapeutka snažila vytvořit skupinovou terapii. Ze začátku jsem byl proti, ale potom jsem souhlasil. Nakonec se ale ukázalo, že nemohla najít jediného dalšího muže a bylo by to několik žen a já, což není moc vyrovnaná kombinace pro skupinovou terapii. Vlastně mě to ani nepřekvapilo.

První polovina července bude zajímavý projekt. Rozhodl jsem se totiž, že vyjedu do Prahy na kurz kreativního psaní. I když jsem o mém psaní zatím slyšel spoustu chvály a méně kritiky, tak stojí za to zkusit si to psaní s partou lidí a expertem, nemyslíte? Kdo ví, třeba potkám někoho zajímavého…

Po tom je tam ale o něco šílenější věc… Těžko říct jak moc toho o mně víte zrovna vy, kdo zrovna čte tento článek, ale o tomto tématu nemluvím často, takže vás to může překvapit. Už jsem tu při nejmenším nastínil, že mé sexuální choutky spadají pod BDSM, hlavně tedy role kde jsem já dominant se submisivní partnerkou. Je trochu zvláštní, že v emocionálním životě hledám někoho, kdo by mi oponoval, ale v sexuálním hledám podřízenost, i když to není zas tak jedinečná situace. Každopádně… Ve městě bude v červenci probíhat menší setkání zájemců o BDSM a já se zatím předběžně přihlásil, že přijdu.

Vím, asi trochu velký skok pro introvertního, dominantního panice. Kdybych byl submisivní muž, nebo submisivní dívka, tak by to byly plusové body, nebo by to alespoň nebyly negativní body. Také tam budu nejspíše nejmladší dom na celé akci. Pokud se tedy někdo náhodou nepřihlásí, což je celkem nepravděpodobné vzhledem k místnímu počtu BDSM zájemců.

Pochopte, tohle setkání nejsou žádné orgie. Samozřejmě, sex mezi některými členy je celkem pravděpodobný, ale naprosto dobrovolný a nikdo neočekává, že tam budou všichni se všemi (ne)spát. Lidé si tam chodí třeba jen popovídat. I tak jsem si ale tím rozhodnutím jistý, jako… Ne nenapadá mě správná metafora. Jistý si nejsem. Ještě jsem se nerozhodl tak či onak ani jednou. Nehádám se sám se sebou, zatím. Jen to pořád zvažuji. Oblíbil jsem si možnost vložit k článku anketu, tak jí hodím i sem pod článek. Měl bych tam jít? Ať už výsledek bude jakýkoliv tak to neznamená, že jej poslechnu, jen mě zajímá co si vy, lidé, kteří se těma mýma sračkama dennodenně pročítají, myslí.

Hm… Co ještě?

Pořád všude vidím Meliinu tvář, ale poslední dobou není sama. Zase taky vidím Mayu a Jednorožce… Dnes jsem dělal zkoušku z Angličtiny. Jediný předmět, který jsem tento semestr nezahodil. Byl to rozhovor a vylosoval jsem si téma na mluvení mých nejcennějších předmětech.

Já se málokdy emocionálně připojím k věci. I ty mé počítače jsou víc nástroj, než emocionální pilíř. Výjimka je, pokud jsou ty předměty s někým spojené. Mluvil jsem o dvou obrazech, které pro mě Maya namalovala. Úžasná malířka… Tady je pár jejích maleb…


Četl jsem témata ke zkoušce už dřív a věděl jsem, co bych odpověděl. Je možné, že mi ji to o to víc připomnělo.

Kromě toho jsem ale celkem stabilní i trochu optimistický. To asi dělá to slunce.

Hm… Asi všechno… Tak zase příště.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám jít na BDSM setkání?

Ano
Ne

Komentáře

1 muj-ne-tajny-denik muj-ne-tajny-denik | 17. června 2017 v 7:49 | Reagovat

Já chci taky na takové setkání :O bohužel bych se asi z nervů sesypala dřív než bych tam došla, ale nevermind :-D
A ty obrazy jsou fakt boží, kam se hrabou moje ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama