Keep busy living or keep busy dying...

Jen ne dnes

9. června 2017 v 21:28 | Tenal |  Něco jiného
Bolí mě hlava. Nedostatek spánku a abstinenční příznaky z nedostatku kofeinu. Kofein jsem měl i s cukrem, ale hádám, že ne dost. Jedu autobusem. Je teplo a zataženo. Malé přeháňky všude okolo. V tom deliriu mé hlavy, pocitů, i atmosféry se najednou cítím nadějně.


*smutně se usměje*

Nejspíš to nevydrží. Vlastně jsem si celkem jistý, že to nevydrží. Dokud tedy mohu, chtěl bych něco říct. Něco pro Jednorožce. Doufám, že si to přečte.

Odpouštím ti. Chápu to. Vím, proč děláš to, co děláš. Celkem geniální tah. Vlastně jediný tah s dostatečnou silou, který ti na šachovnici zbyl. Nemohla jsi mě "překecat". Nemohla jsi mi dát to, co potřebuji. Tak jsi mě hodila do chaosu a doufáš, že mě to přinutí změnit se. Muselas to udělat ty. Kdybych to udělal já, tak by to jen uškodilo. Vím ale, že i když tohle považuješ za správné rozhodnutí, tak tě to taky bolí. Omlouvám se, jak jsem odešel. Plný vzteku. Ten vztek se brzy zase vrátí. Ale dokud tu není, tak bych ti chtěl ještě jednou říct, že ti odpouštím a děkuji ti. Ale to co ti musím říct ze všeho nejvíc je: Taky tě mám rád.

*usměje se*

Tak zatím ahoj. Zase se setkáme. Jen ne dnes.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama