Keep busy living or keep busy dying...

Horší než stěžování

2. července 2017 v 21:58 | Tenal |  Něco jiného
Třetí za sebou… Je vidět, že je něco opravdu hodně špatně…


Celým mým tělem i myslí proplouvá pocit odmítnutí. Ať už já odmítám ostatní, nebo ostatní odmítají mě. Děje se teď oboje. Lidé co odešli, nebo přestali psát… Proplouvají mnou nenávistné pocity, i když si to nezaslouží. Strach z toho, že mě odmítli, mě nutí být agresivnější a odmítnout je zpátky. Dát najevo, že mě vlastně neodmítli, že já jsem je odmítnul první…

Pitomost… Co říkáš Mel? Mám udělat to, co zrovna chci a poslat všechny lidi k čertu? Co ty Jednorožče? Jak se mám zapojit do společenského kruhu lidí, kteří se mnou nemluví? I tohle nadávání je ode mě ubohé. Je to ale to nejbezpečnější věc co mohu udělat.

Pamatujete si na anketu "Co je správné?" To jestli je lepší pravda, nebo občasná iluze? Tři řekli, že pravda, dva že iluze, jeden, že mi k tomu napíše víc. Těžko říct kolik z nich mě zná a kolik náhodou šlo okolo, ale trochu mě překvapilo, kolik lidí zvolilo občasnou iluzi. Myslel jsem si, že okolo bude mnohem víc pokrytců, kteří by mi řekli, že pravda vždy a všude je správná, ale sami by se zavíraly pod iluzemi. To není osobní útok. Tak to prostě je. I já si sám sobě v něčem lžu. Tak lidský mozek funguje. Zajímalo by mě ale kdo je ten člověk co řekl, že mi napíše víc, a zda mi vůbec napíše. Hm… Teď jsem tu chtěl někoho urazit, ale nechám to být. Proč zbytečně vytvářet hádky?

Anketa na BDSM setkání dopadla ale mnohem rozhodněji. Čtyři hlasy pro to jít a jeden proti. Pořád jsem se nerozhodl. To udělám až v ten den. Kdybych to udělal teď tak to bude ne. Je snazší je odmítnout teď, než být odmítnutý později. Tak zvráceně funguje má mysl.

Mám toho tolik na práci. Měl jsem už spát, ale já nemůžu. Nemůžu nic. Je mi tak hnusně. Tak hnusně…

Uběhly dva roky, od doby, kdy jsem byl naposledy sám po všech stránkách a je to tu zas. Možná měla Mel pravdu. Možná je můj osud nevyhnutelný. Možná. To já teď už nevím.

Vím jen že to bolí a že jsem sám.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eve Eve | 12. července 2017 v 18:33 | Reagovat
2 Tenal Tenal | E-mail | Web | 12. července 2017 v 22:04 | Reagovat

[1]:

*usměje se*

But I’ll do what I want, I’ll do what I please
I’ll do it again till I got what I need
.
.
.
And this time I’ll get it right

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama