Keep busy living or keep busy dying...

28.09.2017

28. září 2017 v 18:25 | Tenal |  Nepravidelný deník
Je to zbabělost vzdát to už po druhém týdnu? Ne školu. Ta jde zatím celkem dobře. Myslím potkávání nových lidí.


Zapsal jsem si různou směs předmětů, abych mohl potkat nové lidi a i tak je to celé… Prázdné.

Vydávám opravdu tak příšerný dojem, že si lidé raději sednou až na konec přednáškové haly, kde není nic slyšet, než aby si sedli vedle mě, když je všude jinak plno? A to jsem se usmíval, měl jsem okolo sebe prázdno. A byl to upřímný úsměv, i upřímná otevřenost. Většinu těch dvou týdnů jsem se opravdu cítil nadějně, otevřeně, s dobrou náladou. Stejně všichni lidé dělají velké oblouky, i když je to pro ně obtížné a nepraktické.

Samozřejmě, já si to jinak než osobně vzít neumím. Všechno si beru osobně.

Na jedné sociální síti mi napsala jedna holka z New Yorku. Snažil jsem se být otevřený a vtipný. Třetí zprávu už jsem nedostal. Na druhou stranu, nedokázala rozlišit your a you're takže asi žádná velká ztráta. Napsal jsem několika dalším osobám jinde. Nic se nestalo.

Na druhou stranu se ukázalo, že některé ty stránky mají skrytě vytvořené poplatky, takže když jsem si koupil na zkoušku premium profily na měsíc okolo 500,- dohromady, tak jsem se uvázal pro zaplacení šesti tisíc korun. Jéééé. Vesmír vždycky ví jak mě praštit do břicha, když se snažím zvednout. V tom ale nejsem sám, alespoň to vím. Navíc, zase jsem pár lidem nechtěně ublížil, takže si to asi zasloužím, ne?

Já nevím. Staly se i dobré věci. Jsem dnes unavený, takže mě to možná zase přejde a třeba mi bude lépe. Možná. Je to ale prostě… Já už nevím. Je to, co to je.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama