Keep busy living or keep busy dying...

29.09.2017

29. září 2017 v 17:05 | Tenal |  Deník snů
Zdál se mi sen. Právě teď. Sen, který se mi zdál už dříve, jen… Jiný. Alespoň myslím, že byl jiný. Možná byl stejný, jen byl tehdy nedokončený.


Sen začínal jako episoda House MD. Díval jsem se na něj z pohledu diváka, viděl jsem Housovi halucinace, halucinace pacientů. Najednou jsem ale byl jednou z postav. Doktorem v týmu, v původním týmu, ale jakoby to byl House poslední série.

Pamatuji si případ, že došlo k léčbě, šíleným experimentům a spoustě sarkastických, kousavých poznámek. Byla to běžná, i když nová, epizoda. Pak přišel konec.

Já, Chase a Cameron jsme byli venku, večer v zimě. Všude sníh. Najednou jsme měli snowboardy a lyže a popojížděli jsme sněhem způsobem, který by neměl být možný, ale v tu chvíli mě to netrápilo. V tu chvíli jsem zapomněl na realitu.

Mluvili jsme. Nevím o čem… Možná vím, nejsem si ale jistý a nechce se mi to říci. Cítil jsem se ale tak příjemně, v bezpečí. Bez pochyb. Bez zdí. Emocionální nahoty s výplody mé fantazie a já se cítil živěji než kdykoliv jindy.

Ucítil jsem ale, že se musím probudit a kousek mě si začalo vzpomínat. Brečel jsem jim do náručí, když jsem odcházel. Ty veselo smutné slzy, kdy jste vděčný za to co se stalo a co jste cítili, ale víte, že se to změní. A tak jsem se probudil se slzami.

Je zvláštní cítit pouto k lidem, které nikdy neexistovali. Dokonce ani v tom seriálu ne. Tihle byli trochu jiní. Časem ten pocit nejspíš zmizí. Ale je hezké ho mít, dokud mohu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama