Keep busy living or keep busy dying...

11.10.2017

11. října 2017 v 2:08 | Tenal |  Nepravidelný deník
Je 22:56. Vlak má minutu zpoždění. Oprava 2 minuty. Ale raději přestanu počítat…


Už jsem mohl být dávno doma. Byl jsem ale naštvaný, uražený, smutný, unavený a hladový… Takže jsem skončil na tři hodiny ve fastfoodu. Naprosto vyhozený čas i peníze. Obojího mám málo a já to vyhodil, protože tak se já vyrovnávám s tím, když je mi blbě.

Utratit peníze a čas, jako bych jich měl nadbytek, jako bych se nemusel o nic starat, což jen vede k větším problémům. Myslím, že bych měl zavolat Mense a vrátit svůj certifikát.

Včera jsem byl u nového terapeuta. Nechal jsem se náporem těch pár jedinců, kterých se ptám na radu, přesvědčit k tomu, abych zkusil zajít k někomu jinému. K mému překvapení jsem tam potkal jednu známou. Nikdy jsem jí moc neznal. Věděl jsem, že má problémy, ale ona mě okolo nechtěla a nejspíš to bylo i dobře, protože jsem na ni tehdy dost žárlil. Jednou jsem jí ale přeci pomohl, i když na dálku, a od té doby se na mě usměje, když se náhodou potkáme.

*usměje se*

Zpátky k terapeutovi. Mám ho rád. Chápu i proč k němu chodí ta známá. Je tichý, ale nebojí se zeptat, nebo přerušit. Snadno se s ním mluví. Dobře naslouchá. Je inteligentní, natolik, že jsem schopný říct, že už znám dva inteligentní psychology. Nakonec mi ale řekl, že si nemyslí, že mi může pomoci, protože všechno co by mi mohl říct, mě už napadlo a já to buď vyzkoušel, nebo zavrhnul. Ne, že by nebyl ochotný se mnou dál mluvit, jen řekl, že on v tom nevidí moc smyslu. Řekl, že bych se měl vrátit k předchozí terapeutce a vyzkoušet to s ní dál, protože se snaží vytvořit rozvojovou skupinu pro lidi, jako jsem já.

O té skupině už vím léta. Neexistuje ale. Terapeutka neměla správné lidi, ze kterých by tu skupinu vytvořila. To se prý změnilo a měla by se poprvé sejít před koncem tohoto roku. Tak uvidíme.

Chtěl jsem toho napsat víc. Mnohem, mnohem víc. Byl jsem naštvaný. Chtěl jsem nadávat, postěžovat si. Ale teď? Teď je mi jen smutno a jsem unavený. Už toho bylo dost. Zkusím odpočívat.

Zkusil jsem to, nakonec jsem další dvě hodiny pracoval.

Chtěl jsem sem původně dát jinou písničku, ale náhodné přehrávání hudby mi ale hodilo jednu píseň, kterou jsem tu už možná pouštěl, ale dnes… Dnes se hodí mnohem líp.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama