Keep busy living or keep busy dying...

20.10.2017

20. října 2017 v 11:19 | Tenal |  Nepravidelný deník
Ani se mi nechce moc mluvit… Jsem unavený, nespal jsem. Byl jsem ale u psychiatra.

Bylo mi řečeno, že pokud opravdu chci hospitalizaci, tak mi ji doporučí, ale že by ráda vyzkoušela ještě chvíli venku, s léky. Alespoň to není Zoloft. Prý jde o něco nového, co nezpůsobuje necitlivost… Neodporoval jsem. Nevím, jestli souhlasím, nebo ne, ani nevím, jestli jsem neodporoval, protože si myslím, že je to lepší nebo horší, prostě jsem to přijal. Uvidíme…

Právě teď, v tomto stavu jsem otevřený novým možnostem. Šel bych na terapii. I na tu skupinovou. Nevydrží to ale… Já vím, že ne. Za pár dní to bude mé staré já, které se už vzdalo.

Dnes jsem narazil na jednu známou z gymnázia… Nezastavil jsem se ale. Jednak tam byla s kamarádkou, ale spíš mi bylo špatně. Jen další člověk, ke kterému jsem měl blízko, ale byl jsem tak daleko. I když zrovna u ní to nebyla nezbytně má chyba, jen její volba být daleko, a ne jen ode mě. I tak… Jen další vzpomínka, další člověk, další ztracené spojení.

Jsem tak unavený. Fyzicky. Potřebuji spánek. Nemůžu ale ještě spát. Mám práci.

Uvědomil jsem si, že se stydím. Už několikrát se stalo, že jsem se vyhnul lidem, jen proto, abych jim nemusel říkat, že jsem to vzdal.

Omlouvám se. Dneska to nemá moc hlavu a patu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama