Keep busy living or keep busy dying...

Červenec 2018

30.07.2018

30. července 2018 v 1:54 | Tenal |  Nepravidelný deník
Právě je 23:59… Pravidelný spánek od cca 21:00 do 6:00 jsem držel necelé tři týdny. Poslední týden se ale několik večerů po sobě naskytla situace… Teď je 0:00… Situace kdy jsem musel zůstat dlouho do noci vzhůru a spánek se posunul. S ním se posunul i jídelníček a dieta a tělo se trochu rozhodilo, takže jsem zase přibral, i když ne moc. Dnes zůstávám vzhůru přes noc, abych ten spánek zase srovnal. Možná se vám to zní extrémní, ale já už zkoušel jít spát brzy, nebo vstávat na budík brzy… U mě to nefunguje. Brzy neusnu, a pokud nejsem vyspalí tak se na budík vzbudím málokdy. Kolikrát ho vypnu v náměsíčném stavu, nebo i odejdu do jiného pokoje, kde budík není slyšet… Takže tak.

Jsem prostě takovej...

19. července 2018 v 21:29 | Tenal |  Nepravidelný deník

Štír přijde na břeh řeky a vidí žábu.
"Žábo, prosím tě, nech mě vylézt ti na záda a přeprav mě na druhý břeh řeky" poprosil štír žábu.
"Nepřepravím" řekla žába. "Když tě nechám vylézt mi na záda tak mě bodneš a umřu."
"Ne, ne" namítal štír. "Kdybych tě bodnul a umřela bys tak bych se utopil, takže tě nebodnu."
Žába tedy souhlasila a nechala štíra vylézt jí na záda. Když však žába doplavala do půl cesty přes řeku tak ucítila bodnutí a jed.
"Proč jsi mě bodnul?" zanaříkala umírající žába. "Takhle umřeme oba."
Štír jen pokrčil klepety a povzdechl: "Jsem prostě takovej…"


6.07.2018

6. července 2018 v 23:51 | Tenal |  Nepravidelný deník
Právě v tento moment sedím na náměstí v Plzni… Je 21:52 a čekám na vlak, co pojede za hodinu… Chtěl jsem jít do fastfoodu, trochu pracovat a odjed až nad ránem, ale vhledem k tomu jak se cítím, tak vím, že bych nic neudělal… Jen bych tam seděl, monotónně požvýkával "hamburger" a utápěl se ve smutku.

4.07.2018

4. července 2018 v 15:30 | Tenal |  Nepravidelný deník
Tento článek jsem psal během série mikrospánků z vyčerpání… Snad to bude dávat smysl… Jestli ne, tak ve zkratce, všechno je pořád na hovno.